VŠEBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

1. VŠEOBECNÉ USTANOVENIA


Nákup v internetovom obchode www.doolin.sk môžu uskutočňovať fyzické a právnické osoby bez obmedzenia, za predpokladu, že sa budú riadiť týmito všeobecnými obchodnými podmienkami.
Zaslaním objednávky na tovar dáva zákazník súhlas s týmito VOP.

Predávajúci:

Silvia Szabóová DOOLIN
e-shop: doolin.sk
Sídlo prevádzky: Vojenská 4, Levice 93401
Fakturačné údaje: Hronské Kľačany 551, 93529

IČO: 42369959

DIČ: 1087156488

Kupujúci:

Fyzická alebo právnická osoba, ktorá svojou objednávkou vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim.

Tovar: produkty, ktoré sa nachádzajú v ponuke internetového obchodu www.doolin.sk alebo produkty, ktoré sa nachádzajú v predajni, prípadne služby s nimi spojené.
 

2. OBJEDNÁVANIE TOVARU 

Kupujúci si môže objednať akýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke internetového obchodu www.doolin.sk, alebo produkty, ktoré sa nachádzajú v predajni, prípadne služby s nimi spojené.
Tovar si môžete objednať vyplnením objednávky na internetovom obchode. Prípadne si môžete tovar objednať emailom na adrese doolinlevice@gmail.sk alebo na tel. čísle: +421 910931908.
 Po odoslaní objednávky dostane kupujúci e-mail s informáciou o zaevidovaní objednávky do systému.  Kupujúceho môžeme kedykoľvek kontaktovať dodatočne aj telefonicky, či e-mailom za účelom overenia objednávky alebo doplnenia prípadných požadovaných informácií.
Po potvrdení objednávky vznikne obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar zaplatiť celú kúpnu cenu, vrátane prepravných nákladov, podľa platných obchodných podmienok.
Kupujúci potvrdením objednávky potvrdzuje pravdivosť a správnosť údajov.

Každá objednávka musí obsahovať:

- Meno kupujúceho

- Poštovú adresu pre doručenie tovaru

- Tel. číslo/ mobil - kvôli kuriérovi, ktorý Vám pošle sms-ku a neskôr Vás bude kontaktovať

- Email

- Názov tovaru

- Počet kusov z každej položky tovaru

- Dátum vystavenia objednávky

- Spôsob úhrady za tovar - dobierka, prevodom na účet predávajúceho, hotovosťou pri osobnom prevzatí tovaru v predajni v Leviciach

-Spôsob prepravy a prevzatia tovaru: preprava Slovenskou poštou, preprava kuriérskou spoločnosťou UPS, osobné prevzatie v Leviciach (Doolin, Vojenská 4)

Objednávka pre právnické osoby musí obsahovať aj:

- IČO, DIČ, IČ DPH
- Kontaktnú osobu a telefón
- Fakturačnú adresu (ak je iná ako adresa dodania)

 

3. PLATOBNÉ PODMIENKY A CENY

Kupujúci môže vykonať platbu za tovar jedným z nasledujúcich spôsobov:

- dobierkou: zaplatíte hotovosťou alebo platobnou kartou priamo kuriérovi (na pošte)

- bankovým prevodom: ak ste si zvolili spôsob platby "prevodom"

- hotovosťou: ak ste si zvolili spôsob platby osobné prevzatie na predajni v Leviciach. V predajni je možné platiť iba v hotovosti.

Pri platbe "prevodom" vykonávajte úhradu až po tom, ako Vám príde e-mailom zálohová faktúra v PDF formáte s vyznačenými potrebnými údajmi na uskutočnenie transakcie.

 V prípade, že Vám podklad na úhradu nebude e-mailom doručený do 72 hodín, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ak zákazník, pri platbe "prevodom", neuhradí objednaný tovar do 12 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci ma právo zrušiť objednávku a označiť ju za neplatnú - storno objednávky. Zároveň zaniká obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim.

V každej zásielke s objednaným tovarom bude priložená faktúra (daňový doklad). Fakturovaný bude objednaný tovar a prepravné náklady.

Platné ceny tovaru sú uvedené pri jednotlivých položkách a platia výhradne pre nákup v internetovom obchode www.doolin.sk.

Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien tovaru.

Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovom obchode v čase objednania tovaru.

 

4. DODACIE PODMIENKY

Objednaný tovar bude odoslaný Slovenskou poštou alebo osobne si tovar prevezme kupujúci, podľa toho čo si zvolí pri vytváraní objednávky.
Tovar bude odoslaný podľa Vami zvolenej možnosti, pri každej je uvedené predpokladané doručenie. Pri osobnom prevzatí je nutné si tovar vyzdvihnúť do 12dní, inak bude objednávka zrušená.

V prípade platby vopred prevodom na účet tovar odosielame až po prijatí platby, takže dodacia lehota bude predĺžená o dobu potrebnú na prijatie platby.

Objednaný tovar posielame len v rámci Slovenskej republiky.

Cena poštovného:

a) Slovenská pošta - Balík na adresu - do 3 dní -  3,90 € (dobierkou/prevodom)

Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi alebo dopredu prevodom na účet.

b) Slovenská pošta - Balík na poštu - do 3 dní - 2,70 € (dobierkou/prevodom)

Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi alebo dopredu prevodom na účet.

c) Poštovné ZADARMO

Pri kúpe tovaru, kde je na e-shope uvedené poštovné zadarmo poštovné neplatíte. Platíte prevodom na účet, dobierkou alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru na predajni v Leviciach IBA za tovar.

d) Osobné vyzdvihnutie v predajni Doolin v Leviciach  - 0 €

Tovar bude rezervovaný v našej predajni Doolin v Leviciach (Vojenská 4) počas 12 dní. Pri osobnom prevzatí na predajni v Leviciach môžete platiť iba v hotovosti.

 

 

 

5. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Osobné údaje kupujúceho sú nevyhnutné k tomu, aby mohla byť uzavretá zmluva a v prípade, ak tieto osobné údaje (meno, priezvisko, adresa dodania atď.) nebudú poskytnuté, potom nemôže byť uzavretá zmluva.

Informácie o kupujúcich sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky, najmä so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetky údaje získané od kupujúcich využije predávajúci výhradne pre vnútornú potrebu spoločnosti, neposkytne ich tretím osobám. Výnimku predstavujú spoločnosti zabezpečujúce prepravu alebo platobný styk (v zmysle týchto všeobecných obchodných podmienok v súlade s objednávkou, resp. osobitnou kúpnou zmluvou uzatvorenou medzi predávajúcim a kupujúcim), ktorým sú osobné údaje kupujúcich poskytované v minimálnom rozsahu, ktorý je nutný pre bezproblémové vybavenie objednávky.

Potvrdením objednávky na eshope www.doolin.sk súhlasíte s použitím osobných údajov podľa vyššie uvedených informácií.